"Firma Čechmánek - mnohaletá zkušennost v oboru stěhování."

[/vc_column][/vc_row]

Stěhování Čechmánek Zlín

Vítejte na stránkách Stěhování Čechmánek

Pokud věnujete chvíli času našim stránkám, rádi Vám poradíme jak se co nejlépe připravit na stěhování a jak ušetřit co nejvíce času a tím pádem i peněz.

Příprava

Rádi vám pomůžeme s přípravou  ke stěhování. Vyklidíme sklep nebo přestěhujeme klavír.

Balení

Máme možnost využít stěhovací krabice, fólie... abychom předešli vzniku škod při manipulaci.

Doprava

Máme vlastní vozový park, který využijeme k rychlé a bezpečné přepravě vašich věcí.

Objednejte si termín

na telefonu +420 773 953 048

Balící služby

Při každém stěhování je pro nás prioritní zajistit, aby byly Vaše věci přestěhovány bez jakéhokoliv poškození na přání zabezpečíme Vaše věci různými obalovými materiály<br /> na nábytek používáme fixační folie, bublinkové folie, papírovou lepenku... Ke každému kusu nábytku přistupujeme individuálně
čtěte více

Vyklízení

Zajistíme vyklizení bytu,chaty,chalupy,budovy,kanceláře,haly…,sklep,půdu,garáž…, vyklízení pozůstalostí, odvoz staré ledničky, pračky, sedačky, starého nábytku...
čtěte více

Stěhování bytu

Před samotným stěhováním Vám doporučujeme udělat si seznam stěhovaných věcí, podle kterého Vám určíme přesnější cenu. Pokud to bude Vaše přání, pošleme k Vám ZDARMA technika, který Vám poradí jak se co nejlépe připravit, ušetřit čas a tím pádem i Vaše peníze.
čtěte více


.

Stěhování firmy

Ať už jde o malou kancelář nebo větší podnik my to zvládneme. Stěhování firmy je oproti bytu složitějším úkolem, jelikož čas stěhování musí být co nejkratší, tak aby to Vaši firmu co nejméně zdrželo. Naše firma Vás přestěhuje rychle, systematicky a s největší opatrností k Vašemu vybavení.
čtěte více

Pojištění

Vaše věci jako v bavlnce. Všechny Vaše věci jsou během dopravy i stěhování pojištěny. Pokud máte zájem o podrobnější informace, nabízíme Vám ke stažení Pojistnou smlouvu, kterou má naše společnost uzavřenou.
čtěte více

Reference

Stěhovali jsme např. Pizzaburger, Seznam.cz a.s., Aukro s.r.o., ProjektInvest s.r.o., RTA - regionální televizní agenturu, Mladou frontu 7, Petru Hřebíčkovou - herečka, Stěhování pian, klavírů a trezorů, ZUŠ Bojkovice, Městská kina Uherské Hradiště, zajišťujeme stěhování pro Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně...
čtěte více


Stěhování Čechmánek Zlín

O společnosti

Pokud věnujete chvíli času našim stránkám, rádi Vám poradíme jak se co nejlépe připravit na stěhování a jak ušetřit co nejvíce času a tím pádem i peněz. Naše profesionální firma Vás odstěhuje rychleji a s velkou opatrností než levnější amatérská. Od roku 20XX máme mnohaleté zkušeností v oboru stěhování, vyklízení, stěhování klavírů, stěhování trezorů. Pro podrobnější informace o našich jednotlivých službách, vyberte prosím odpovídající sekci z menu níže nebo zavolejte a rádi Vám poradíme.

Nabízíme

  • Stěhování bytů, domů, firmy, nebytových prostor (garáže, sklady atd.)
  • Individuální přístup ke každé zakázce
  • Profesionální přístup při balení, manipulaci a stěhováni

Vozový park

  • Avia A75
  • Iveco Daily
  • Mercedes Sprinter 316

© Čechmánek - Stěhování Zlín, All rights reserved.